captcha

Jūsų klausimas priimtas

GERIAUSIA RADIJO LAIDA

ATGAL Į KATEGORIJAS

 

„60 MINUČIŲ“

Faktai, įvykiai, nuomonės. „60 minučių“ – tiksliai, objektyviai, suprantamai. Pokalbiai ne tik su aukščiausiais šalies vadovais, pareigūnais, ekspertais, bet ir su klausytojais. Atsakymai į Jūsų klausimus – tiesiogiai. Išsami ir įvairiapusiška dienos įvykių analizė ne tik studijoje, bet ir iš įvykio vietos. Viskas, ko nespėjote sužinoti darbo dieną, – per vieną valandą.

Vedėjai – Agnė Skamarakaitė, Deividas Jursevičius.

 

„ATRASK LIETUVĄ“

Pažinę Europą ir apkeliavę egzotiškus kraštus, lietuviai ima atsigręžti į protėvių sukurtas vertybes ir jas iš naujo atranda.  Šeštadieniais klausytojai kartu su laida „Atrask Lietuvą“ keliauja po Vilniaus kiemelius ir skersgatvius, varpines ir galerijas, klajoja Lietuvos pažintiniais takais, lipa kalvomis, leidžiasi į požemius, klausosi istorijų, mitų ir legendų. O kad nenuklystų nuo istorinės tiesos – laidoje istorikų, menotyrininkų, archeologų, etnologų nuomonės.

Vedėja – Jolanta Jurkūnienė.

 

 

„KĄ MAN SKAITYTI?“

Kaip išsirinkti Jums tinkančią knygą? Kaip rasti gerą romaną ar knygą vaikams? Ką skaito žinomi Lietuvos žmonės? Kokios knygos patinka rašytojams? Atsakymus į šiuos klausimus išgirsite laidoje „Ką man skaityti?“.

Keliausime su pašnekovais į knygyną ar biblioteką, klausysimės recenzijų, rekomenduosime geriausias visų laikų knygas – ką tik pasirodžiusias ir jau primirštas.

Klausytojų laukia mini viktorina ir galimybė pasidalyti įspūdžiais ne tik eteryje, bet ir „Facebooko“ puslapyje. Rekomenduokime geriausias knygas vieni kitiems, dalinkimės skaitymo malonumu.

Autorių grupė: Jolanta Kryževičienė, Gailutė Jankauskienė, Raminta Jonykaitė, Audra Čepkauskaitė, Simona Aginskaitė  ir Mindaugas Nastaravičius.

ATGAL Į KATEGORIJAS

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...