Šiandien Vilniuje+10°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

LAIKO JUOSTA: Ukraina po antrojo Minsko susitarimo

Daugiau

Nuomonės

Daugiau
Artūras Morozovas; Vladislavas Moisejevas, DELFI.lt

Gilyn į Rusiją: tas salsvas baimės kvapas

Fotožurnalistas iš Lietuvos Artūras Morozovas ir reporteris iš Rusijos Vladislavas Moisejevas išvyko į dešimties dienų kelionę po šiaurinę Rusijos dalį.

Vytautas Plečkaitis. Rygoje išryškėjo skylanti „Rytų partnerystės“ politika

Praėjusį penktadienį Rygoje pasibaigęs Europos Sąjungos valstybių vadovų susitikimas, kaip pabrėžia „Deutsche Welle“, Ukrainai buvo dvigubai nesėkmingas. ES atsisakė pripažinti Ukrainai narystės Europos Sąjungoje perspektyvą, o Armėnija ir Baltarusija, taip pat dalyvaujančios Rytų partnerystės programoje, atsisakė pasmerkti Rusijos įvykdytą Krymo aneksiją.

Albertas Komaras. Lenkijos prezidento rinkimai – finalas, kokio niekas nesitikėjo

Kaip  skelbia  vėlų  sekmadienio  vakarą paskelbti  Lenkijos  prezidento  rinkimų  „exit polls“, antrajame rinkimų ture laimėjo opozicinės „Teisės ir Teisingumo“ (PiS) partijos kandidatas Andrzejus Duda.

Vytautas Dumbliauskas. Keičiasi Kremliaus taktika?

Visi, nors kiek besidomintieji padėtimi dabartinėje Rusijoje, laukė gegužės devintosios, po kurios buvo baimintasi naujo puolimo Donbase. Antrojo pasaulinio karo pabaigos septyniasdešimtųjų metinių šventimo pompastiką taikliai pakomentavo vienas rusų intelektualas. Anot jo, susidaro įspūdis, kad šiuolaikinė Rusija neturi kuo didžiuotis, išskyrus pergalę prieš hitlerinę Vokietiją.