„Dėmesio centre“ – Europos čempionais tapę R. Meilutytė ir D. Rapšys

LRT TELEVIZIJOS laidos „Dėmesio centre“ pirmadienio vakaro tema – Lietuvos plaukikų pasirodymai ką tik Kopenhagoje vykusiame Europos plaukimo trumpajame (25 metrų) baseine čempionate.
Lietuvos plaukimo federacijos nuotr.

Šį kartą „Dėmesio centre“ svečiuosis Europos plaukimo čempionate puikiai pasirodę plaukikai Rūta Meilutytė ir Danas Rapšys.

Šis plaukimo čempionatas buvo istoriškai sėkmingas Lietuvos sportininkams. R. Meilutytė iškovojo aukso medalius 50 m ir 100 m plaukimuose krūtine. Du medaliai ir D. Rapšio sąskaitoje – 200 m plaukime laisvuoju stiliumi jis iškovojo auksą, o 200 m plaukime nugara – bronzą.

Galutinėje medalių įskaitoje lietuviai užėmė septintą vietą, už nugaros palikdami tokias plaukikais garsėjančias šalis kaip Prancūzija ar Didžioji Britanija.

„Dėmesio centre“ – 21.05 val. per LRT TELEVIZIJĄ.