Europos lygos turnyro pusfinalyje nebus Ukrainos ir Rusijos klubų priešpriešos

UEFA Europos lygos turnyre ketvirtadienio vakarą vyko ketvirtfinalio etapo ketverios atsakomos rungtynės. Po jų paaiškėjo keturios komandos – pusfinalio dalyvės. Gera žinia UEFA valdininkams ta, kad jiems per penktadienio (balandžio 24 d.) burtus nereikės dirbtinai poruoti varžovų, nes Ukrainos ir Rusijos klubai kitame etape ar finale tikrai jau nesusidurs.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.

St. Petersburgo „Zenit“ klubas (Rusija) namuose su „Sevilla“ komanda sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:1) ir nepasiekė revanšo už pralaimėjimą prieš savaitę Ispanijoje 1:2.

Kijevo „Dinamo“ ekipa svečiuose pralaimėjo „Fiorentina“ futbolininkams 0:2 (0:1), o Ukrainos sostinėje mačas baigėsi taikiai 1:1. Rezultatas ilgai buvo 0:1, kuris paliko kijeviečiams vilčių, bet viską sugriovė Juano Vargaso antras įvartis 94-ą min. Dinamo visą antrą kėlinį žaidė dešimtyje be 40-ą min. iš aikštės išvyto Jermaino Lenso.

Tačiau Ukrainos futbolo garbę Europoje toliau gins Dnepropetrovsko „Dnipro“ klubas, kuris savo aikštėje 1–0 (0:0) įveikė Briugės „Club Brugge“ atstovus. Pirma dvikovoje Belgijoje buvo užfiksuotos lygiosios 0:0. Pergalingą įvartį 82-ą minutę pelnė ukrainietis Jevgenijus Šachovas.

„Napoli“ klubas savo žiūrovų akivaizdoje sužaidė lygiosiomis 2:2 „Wolfsburg“ ekipa, bet pirmą mačą svečiuose italai buvo laimėję net 4:1, todėl lengvai pateko į pusfinalį. Beje, „Napoli“ futbolininkai ir antrose rungtynėse įtikinamai pirmavo 2:0, bet per anksti nusiramino ir vokiečiai per dvi antro kėlinio minutes išlygino skirtumą 2:2.

Rezultatai:

Dnepropetrovsko „Dnipro“ (Ukraina)*** 1 – 0 Briugės „Club Brugge“ (Belija), (pirmas mačas – 0:0, bendras – 1:0);
82' Jevgenij Šachov [1 – 0]
Florencijos „Fiorentina“ (Italija)*** 2 – 0 Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) (pirmas mačas – 1:1, bendras – 3:1);
43' Mario Gomez [1 – 0]
90+4' Juan Vargas [2 – 0]
40' Jermain Lens („Dinamo“) – raudona kortelė

Neapolio „Napoli“ (Italija)*** 2 – 2 Volfsburgo „Wolfsburg“ (Vokietija) (pirmas mačas – 4:1, bendras – 6:3);
50' Jose Callejon [1 – 0]
65' Dries Martens [2 – 0]
71' Timm Klose [2 – 1]
73' Ivan Perisič [2 – 2]
St. Petersburgo „Zenit“ (Rusija) 2 – 2 Sevilijos „Sevilla“ (Ispanija)*** (pirmas mačas – 1:2, bendras – 3:4).
6' Carlos Bacca [0 – 1] (iš 11 metrų baudinio)
48' Jose Rondon [1 – 1]
72' Hulk [2 – 1]
86' Kevin Gameiro [2 – 2]