Po trečios Dakaro ralio dienos G. Igaris – 116-as

Pirmadienį, trečiąją 2013 metų Dakaro ralio dieną, sportininkai važiavo iš Piscos į Nazcą. Varžybų dalyviams teko įveikti daugiau nei 340 km, iš kurių 243 km – greičio ruožas.
EPA-ELTA nuotr.

45-erių metų motociklininkas Gintautas Igaris su „Yamaha“ šią distanciją įveikė per 4 val. 23 min., etapo nugalėtojui Čilės atstovui Francisco Lopezui (KTM, 2 val. 37 min. 54 sek.) pralaimėjo 1 val. 45 min. 6 sek. ir etape užėmė 120-ą vietą.

Bendroje įskaitoje G. Igaris iš 105 pozicijos nusmuko į 116-ą.

Pirmauja – prancūzas Cyrilas Despres (KTM), kol kas trasoje iš viso sugaišęs 6 val. 15 min. 3 sek. Antras žengia čilietis F. Lopezas – 06 val. 17 min. 54 sek.

G. Igario atsilikimas nuo C. Despres – 2 val. 45 min. 3 sek.

„General Financing–Autopaslauga“ komandos ekipažas Benediktas Vanagas ir Saulius Jurgelėnas, dalyvaujantys automobilių lenktynėse, šiuo metu įveikinėja trasą.

Primename, kad po dviejų etapų jie – 125-i.