G. Kozlovskis sportinio ėjimo varžybose Lenkijoje finišavo antras, I. Mastianica – penkta

Tryliktą kartą Lenkijoje vykusiose tarptautinėse sportinio ėjimo varžybose Genadijus Kozlovskis 20 km distancijoje pagerino savo asmeninį rekordą ir tarp vyrų finišavo antras – 1 valanda 24 minutės bei 42 sekundės.
Sportinis ėjimas. Asociatyvi AFP/Scanpix nuotr.

Lietuvos ėjiko rezultatas geresnis už pasaulio lengvosios atletikos čempionato Pekine (Kinija) normatyvą, tačiau šios varžybos Lenkijoje neįtrauktos į sąrašą turnyrų, kurių normatyvai įskaitomi planetos pirmenybių kvalifikacijai.

Nugalėjo lenkas Grzegorzas Sudolas (1:24:36), trečias buvo kitas varžybų šeimininkas Rafalas Sikora (1:24:54).

Moterų grupėje penktąją vietą užėmė Inga Mastianica (1:38:42).

20 km greičiausiai nužingsniavo lenkė Paulina Buziak (1:31:25), aplenkusi prizininkėmis tapusias tautietes Agnieszką Szwarnog (1:32:16) bei Moniką Kaperą (1:32:29).