NBA atkrintamosiose – lengva pirma „Cavaliers“ pergalė

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Klivlande vykusiose pirmosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse vietos „Cavaliers“ 113:100 (27:31, 35:23, 29:22, 24:22) pranoko Bostono „Celtics“ ekipą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1:0.
USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Mačą taikliau pradėjo svečiai, kurie antro kėlinio pradžioje buvo priekyje 37:29, tačiau Kyrie Irvingo ir LeBrono Jameso vedami „Kavalieriai“ dar iki didžiosios pertraukos perėmė iniciatyvą į savo rankas (62:54), o trečiame kėlinyje įgijo ir 20 taškų persvarą – 82:62.

„Cavaliers“: Kyrie Irvingas 30 (6/12 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai, 3/5 baudos), LeBronas Jamesas 20, Kevinas Love 19 (12 atk. kam.), Tristanas Thompsonas 12, J. R. Smithas 9 taškai.

„Celtics“: Isaiahas Thomas jaunesnysis 22 (10 rez. perd.), Evanas Turneris ir Kelly Olynykas po 12, Brandonas Bassas, Marcusas Smartas ir Jae Crowderis po 10 taškų.

Šios poros nugalėtojai Rytų konferencijos pusfinalyje susitiks arba su Čikagos „Bulls“, arba su Milvokio „Bucks“ klubu (kol kas serijoje – 1:0).