Ispanijos futbolo elito pirmenybių vakaras baigėsi įspūdinga Bilbao klubo pergale

Ispanijos futbolo pirmenybėse šeštadienio vakaras baigėsi įspūdinga Bilbao „Athletic“ klubo pergale. Šios komandos futbolininkai XXXII turo rungtynėse namuose 4:0 (1:0) sutriuškino tryliktojoje pozicijoje likusią „Getafe“ (36 tšk.) ekipą ir su 43 taškais pakilo į aštuntą vietą.
Bilbao „Athletic“ ir „Valencia“ komandų rungtynės. AFP/Scanpix asociatyvi nuotr.

Viskas prasidėjo po to, kai pirmojo kėlinio pabaigoje raudona kortelė buvo parodyta svečių žaidėjui Emiliano Velazquezui (44 min.). Netrukus Adurizas (45 min.) realizavo 11 metrų baudinį ir išvedė šeimininkus į priekį, o prasidėjus antrajam kėliniui (46 min.) – dar ir padvigubino rezultatą.

Dar po įvartį į svečių vartus įmušė Ibai`us Gomezas (79 min.) ir Markelis Susaeta (87 min.).

Dvidešimties komandų turnyre pirmauja šalies vicečempionė „Barcelona“ (78 tšk.) vienuolikė, lenkianti praėjusio sezono bronzos medalininką Madrido „Real“ (76 tšk.) klubą ir čempionų titulus ginančius Madrido „Atletico“ (69 taškai) futbolininkus.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20. „Cordoba“  31 3 10 18 21:51 19

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 39 įvarčiai – Cristiano Ronaldo (Madrido „Real“).