Trečiadienį ketveriomis rungtynėmis prasidėjo NHL pirmenybių atkrintamosios varžybos

Trečiadienį ketveriomis rungtynėmis prasidėjo Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) atkrintamosios – Stenlio taurės – varžybos, kuriose svečiams pavyko iškovoti tris pergales.
Chicago Tribune/TNS/Sipa USA/Scanpix nuotr.

Pirmajame Vakarų konferencijos ketvirtfinalio mače Čikagos „Blackhawks“ klubas išvykoje 17,2 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po dviejų pratęsimų 4:3 (0:3, 3:0, 0:0, 0:0, 1:0) nugalėjo Nešvilio „Predators“ ledo ritulininkus bei serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1-0.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Niklas Hjalmarssonas (21:43), Patrickas Sharpas (28:32), Jonathanas Toewsas (33:50; 2 rezultatyvūs perdavimai) ir Duncanas Keithas (87:49), o Patrickas Kane`as pasižymėjo dviem rezultatyviais perdavimais.

„Blackhawks“ vartininkas Corey`is Crawfordas per pirmąjį kėlinį atrėmė 9 varžovų metimus iš 12, o jį pakeitusio vartininko Scotto Darlingo sąskaitoje – visi 42 atremti metimai.

Arenos šeimininkai šiame mače pirmavo po Colino Wilsono (6:07 ir 19:33) bei Viktoro Stalbergo (17:20) įvarčių, o „Predators“ vartininkas Pekka Rinne atrėmė 38 svečių metimus.

Antrąsias Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes komandos Nešvilyje žais penktadienį.