G. Igaris sekmadienį Dakaro ralyje pakilo per 17 pozicijų į viršų

Sekmadienį, antrąją Dakaro ralio dieną, lenktynininkams teko įveikti nebe 13 km, o net 242 kilometrų ilgio greičio ruožą, kurio danga pakaitomis buvo natūralus gruntas, smėlis, mažos kopos ir akmeningos išdžiuvusių upių vagos.
EPA-ELTA nuotr.

45-erių motociklininkas Gintautas Igaris sudėtingą distanciją įveikė per 3 val. 42 min. 56 sek. ir etape užėmė 105-ą, o bendroje įskaitoje pakilo į 104-ą iš 121-os pozicijos, kurioje buvo po pirmos maratono dienos.

Pirmauja ispanas Joanas Barreda Bortas su „Husqvarna“ (3 val. 24 min. 11 sek.). Lietuvis, važiuojantis „Yamaha WR450F“ motociklu (4 val. 37 min. 06 sek.), nuo lyderio atsilieka 1 val. 12:55 min.

Iš viso Dakaro ralyje startavo 180 motociklininkų.

Trimis valandomis vėliau nei motociklininkai sekmadienį į trasą išvažiavo automobilių lenktynių dalyviai. Komandos „General Financing–Autopaslauga“ ekipažas Benediktas Vanagas ir Saulius Jurgelėnas finišo kol kas dar nepasiekė.

Primename, kad po pirmos dienos jie bendroje įskaitoje užėmė itin aukštą 17-ą poziciją.