E. Šiškevičius tapo Prancūzijoje vykstančių dviratininkų lenktynių lyderiu

Prancūzijoje vykstančių trijų dienų „Circuit des Ardennes“ dviratininkų lenktynių trečiąjį etapą – 28,6 km komandines atskiro starto lenktynes laikui – laimėjo „Team Marseille 13 KTM“ (Prancūzija) ekipa, kuriai atstovauja lietuviai Evaldas Šiškevičius ir Ignatas Konovalovas, o ši pergalė padėjo E. Šiškevičiui tapti ir lyderiu bendroje įskaitoje.

„Team Marseille 13 KTM“ komandos dviratininkai sekmadienį nuotolį numynė per 34 minutes 45 sekundes ir antroje vietoje likusią „Verandas Willems CT“ (Belgija) ekipą aplenkė net 24 sekundėmis.

„An Post-Chain Reaction“ klubas su Pauliumi Šiškevičiumi etapo nugalėtojai pralaimėjo 4 minutes ir liko aštuonioliktas:

1. „Team Marseille 13 KTM“ (Prancūzija)  34 min. 45 sek.

2. „Verandas Willems CT“ (Belgija)      atsiliko 24 sek.

20.„AWT-GreenWay“ (Čekija)                     4:18

Bendroje įskaitoje lyderiu tapęs E. Šiškevičius artimiausius persekiotojus prancūzus Julieną Loubetą bei Alexandre`ą Blainą lenkia atitinkamai 6 bei 8 sekundėmis.

Vos 9 sekundėmis nuo tėvynainio atsiliekantis I. Konovalovas pakilo į ketvirtą vietą, o 22 minutes ir 19 sekundžių pirmaujančiam tautiečiui pralaimintis Paulius Šiškevičius pakilo į 90-ąją poziciją:

1. Evaldas Šiškevičius            9 val. 00 min. 08 sek.

2. Julien Loubet (Prancūzija)           atsilieka 6 sek.