Kinijos „Grand Prix“ lenktynes laimėjo britas L. Hamiltonas

2015 metų Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato trečiąjį etapą – Kinijos „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo iš pirmosiose pozicijos startavęs „Mercedes“ komandos pilotas britas Lewisas Hamiltonas.

Čempiono titulą ginantis 30-metis lenktynininkas šventė antrąją pergalę šį sezoną ir 35-ąją savo karjeroje.

Antras finišavo vokietis Nico Rosbergas („Mercedes“, +0,7 sek.), trečias – vokietis Sebastianas Vettelis („Ferrari“, +2,9 sek.), ketvirtas – suomis Kimi Raikkonenas („Ferrari“, +3,8 sek.), penktas – brazilas Felipe Massa („Williams-Mercedes“, +8,5 sek,), šeštas – suomis Valtteri Bottas („Williams-Mercedes“, +9,8 sek.).

Bendrojoje įskaitoje pirmaujantis L. Hamiltonas turi 68 taškus ir antrąją vietą užimantį S. Vettelį lenkia 13 taškų. Trečiojoje pozicijoje žengia 51 tašką turintis N. Rosbergas.

Ketvirtasis čempionato etapas (iš 19) – Bahreino „Grand Prix“ lenktynės – vyks balandžio 19 dieną.