„Stumbras“ ir „Klaipėdos granitas“ sužaidė lygiosiomis, „Atlantas“ šventė pergalę

Lietuvos futbolo A lygos rungtynėse šeštadienį Kauno „Stumbras“ namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1) su „Klaipėdos granito“ futbolininkais.
S. Žiūros (BFL) nuotr.

13-ąją min. aikštės šeimininkus į priekį išvedė Martynas Dapkus, o 19-ąją in. rezultatą išlygino Jegoras Potapovas.

„Stumbras“, po septynerių rungtynių turintis 7 taškus, turnyro lentelėje užima šeštąją vietą, o „Klaipėdos granitas“ su 7 taškais po aštuonių mačų žengia septintas.

Tuo metu penktą pergalę septintosiose A lygos rungtynėse iškovojo ketvirtą vietą užimantis Klaipėdos „Atlantas“ (15 tšk.), šeštadienį savo aikštėje 3:1 (1:1) nugalėjęs penktojoje pozicijoje likusią Pakruojo „Kruojos“ (11 tšk.) vienuolikę, kuri susitikimą baigė be pašalinto iš aikštės Crisano Alexandru (71 min.).

Svečiai pirmavo po tikslaus Tomo Birškio (23 min.) smūgio. Bet dar iki pertraukos rezultatą spėjo išlyginti Robertas Vėževičius, o po pertraukos ir išvesti šeimininkus į priekį (37 ir 73 min.).

Uostamiesčio ekipos pergalę baigiantis mačui įtvirtino rezultatyviausias lygos žaidėjas Andrejus Paniukovas (90+1 min.).

Dešimties komandų turnyre pirmauja čempionas Vilniaus „Žalgiris“ (18 tšk.), lenkiantis Marijampolės „Sūduvos“ bei „Trakų“ (po 16 taškų) vienuolikes.