Batmano mieste L. Mugevičius iškovojo karjeros pergalę

Batmano miestas Turkijoje Lukui Mugevičiui taps įsimintina karjeroje stotele. 20-metis lietuvis pirmą kartą karjeroje pateko į „Challenger“ serijos turnyro pagrindines varžybas ir iškovojo pirmą pergalę tokio rango varžybose.
T. Lukšio (BFL) nuotr.

636-ą vietą pasaulio reitinge užimantis lietuvis pirmame rate po atkaklios trijų setų kovos 5:7, 6:3, 7:5 nugalėjo Ivo Klecą. 34 metų veteranas iš Slovakijos ATP klasifikacijoje užima 310 vietą.

Lemiamame sete L. Mugevičius turėjo vos vieną progą laimėti oponento padavimų seriją ir ja sėkmingai pasinaudojo. I. Klecas turėjo keturias tokias galimybes, tačiau lemiamomis akimirkomis lietuvis žaidė sėkmingai.

Už pergalę pirmame rate tenisininkui atiteko 7 reitingo taškai. Dar 3 taškai L. Mugevičiui prisidėjo už sėkmingai įveiktą atranką. Antrame „Batman Cup“ turnyro rate lietuvis kovos su antru pagal skirstymą Izraelio atstovu Dudi Sela (ATP 112) arba ukrainiečiu Denisu Malčanovu (ATP 194).

Šiame turnyre dalyvavo ir Laurynas Grigelis. Tačiau antrai šalies teniso raketei nepavyko įveikti pirmo rato. L. Mugevičius poroje su L. Grigeliu dalyvaus „Batman Cup“ dvejetų turnyre.