Ispanijos čiuožėjas J. Fernandezas iškovojo pasaulio čempionato auksą

Šanchajuje (Kinija) vykusio pasaulio dailiojo čiuožimo čempionato solistų varžybų nugalėtoju šeštadienį tapo triskart Europos čempionas ispanas Javieras Fernandezas (273,90 tšk.).

23-ejų metų čiuožėjas užėmė antrąsias vietas trumpojoje ir laisvojoje programoje.

J. Fernandezas 2013 ir 2014 metų planetos pirmenybėse iškovojo bronzą.

Sidabro medalis atiteko nugalėtojo titulą gynusiam 20-mečiui japonui Yuzuru Hanyu (271,08 tšk.). Po trumposios programos pirmavęs Sočio olimpinių žaidynių čempionas laisvojoje programoje užėmė trečiąją vietą ir bendrojoje įskaitoje nukrito į antrąją poziciją.

Bronzos apdovanojimą pelnė 2013 metų pasaulio vicečempionas 21-erių metų kazachas Denisas Tenas (267,72 tšk.).

Varžybas pradėjo 30 čiuožėjų. Laisvąją programą šeštadienį atliko 24 sportininkai.