D. Zubraus komanda pralaimėjo NHL čempionams

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate pirmadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) pralaimėjo nugalėtojos titulą ginančiai „Los Angeles Kings“ ekipai.
Dainius Zubrus kovoje su  „Los Angeles Kings“ ledo ritulininkais. AFP/Scanpix nuotr.
Dainius Zubrus kovoje su „Los Angeles Kings“ ledo ritulininkais. AFP/Scanpix nuotr.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Andrejus Sekera (11 min.), Taileris Tofolis (Tyler Toffoli, 20) ir Anžė Kopitaras (46).

„Devils“ gretose pasižymėjo Scottas Gomezas (23 min.).

Beveik 13 min. žaidęs D. Zubrus į vartus nemetė ir pirmajame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.

„Devils“ komanda, po 73 rungtynių turinti 73 taškus, Rytų konferencijoje užima 12-ąją vietą, o „Kings“ ekipa su 84 taškais po 72 mačų Vakarų konferencijoje yra devinta.