„Lietuvos rytas“ įveikė „Pieno žvaigždes“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate dešimtąją pergalę iš eilės iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“ (26-4), namuose 84:76 (23:26, 19:5, 23:19, 19:26) įveikęs Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (18-12).
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Pirmajame rungtynių kėlinyje niekaip neįstengę sustabdyti svečių atakų, iniciatyvą į savo rankas šeimininkai perėmė antrajame. Sužaidus 10 min. vilniečiai turėjo 3 taškų deficitą, tačiau antrąjį ketvirtį jie pradėjo spurtu 11:1 ir išmušė svečius iš pusiausvyros.

Per kėlinį vos 5 taškus pelnę „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai iš duobės išsikapstyti neįstengė ir po ilgosios pertraukos. Sužaidus 30 min. „Lietuvos rytas“ jau pirmavo 15 taškų pranašumu (65:50), o įpusėjus paskutiniam kėliniui, po Gedimino Oreliko tritaškio, skirtumas tarp komandų išaugo iki rekordinio – 78:60.

Nors rankų nenuleidę pasvaliečiai paskutinėmis rungtynių minutėmis surengė tikrą šeimininkų krepšio šturmą, pasivyti per toli pabėgusių varžovų jiems taip ir nebepavyko.

„Lietuvos rytas“: Mike`as Moseris 18 (7 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 17, Kšyštofas Lavrinovičius 10, Mindaugas Lukauskis 8, Antanas Kavaliauskas 8.

„Pieno žvaigždės“: Laimonas Kisielius 13, Evaldas Kairys 12, Bobby Dixonas 12, Žygimantas Skučas 9.