Pasaulio taurės varžybose Rusijoje nugalėjo D. Domračeva

Rusijoje vykstančio devintojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo moterų 10 km persekiojimo lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovė Natalija Kočergina užėmė 53-iąją vietą.
D. Domračeva, AFP/Scanpix nuotr.

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydusi ir vieną baudos ratą įveikusi baltarusė Darja Domračeva – 28 min. 14,4 sek.

Antrąją vietą užėmė vokietė Laura Dahlmeier (+15,7 sek.; 0 baudos ratų), trečiąją – kita vokietė Franziska Preuss (+15,7 sek.; 0).

Šešis baudos ratus turėjusi įveikti 29-erių metų N. Kočergina nugalėtojai pralaimėjo 6 min. 39,8 sek.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje pirmauja D. Domračeva (1065 tšk.). Antrąją vietą užima suomė Kaisa Makarainen (1033 tšk.), trečiąją – ukrainietė Valė Semerenko (836 tšk.).

N. Kočergina su 3 taškais yra 91-a, o 2 taškus surinkusi Gabrielė Leščinskaitė – 95-a.

Iš viso klasifikuotos 97 biatlonininkės.