Biatlonininkė N. Kočergina pasaulio taurės varžybose Rusijoje – 49-a

Rusijoje vykstančio devintojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo moterų 7,5 km sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovė Natalija Kočergina užėmė 49-ąją vietą.
Lietuvos biatlono federacijos nuotr.

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydusi ir vieną baudos ratą įveikusi suomė Kaisa Makarainen – 19 min. 49,1 sek.

Antrąją vietą užėmė vokietė Laura Dahlmeier (+14,2 sek.; 1 baudos ratas), trečiąją – baltarusė Darja Domračeva (+15,5; 2).

Tris baudos ratus turėjusi įveikti 29-erių metų N. Kočergina nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 35 sek.

Lietuvos biatlonininkė iškovojo teisę varžytis persekiojimo lenktynėse, kuriose dalyvaus 60 sportininkių.

Šešis kartus šaudykloje suklydusi 31-erių metų Diana Rasimovičiūtė-Bricė (+4.31) užėmė 69-ąją vietą tarp 71 dalyvės.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje pirmauja D. Domračeva (1005 tšk.). Antrąją vietą užima K. Makarainen (996 tšk.), trečiąją – ukrainietė Valė Semerenko (798 tšk.).

N. Kočergina su 3 taškais tarp 89 klasifikuotų biatlonininkių yra 91-a, o 2 taškus surinkus Gabrielė Leščinskaitė – 95-a.

Iš viso klasifikuotos 97 biatlonininkės.