„Žalgirio“ krepšininkai pralaimėjo Eurolygos čempionams

Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų „Top-16“ etapo 11-ojo turo rungtynėse E grupėje svečiuose ketvirtadienį 72:79 (15:18, 19:25, 20:23, 18:13) pralaimėjo nugalėtojos titulą ginančiai Tel Avivo „Maccabi Electra“ (Izraelis) ekipai.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Svečiai po 10 žaidimo minučių atsiliko 15:18, po dviejų kėlinių – 43:34. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui, kauniečiai sumažino atsilikimą iki minimumo (46:47), bet aikštės šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako ir nutolo 55:46, o po 30 žaidimo minučių buvo priekyje 66:54. Paskutiniame kėlinyje Eurolygos čempionams pavyko išsaugoti nedidelį pranašumą ir iškovoti pergalę.

Kauno komandai (4 pergalės/7 pralaimėjimai) 19 taškų pelnė Artūras Milaknis, 13 – Lukas Lekavičius, 12 – Jamesas Andersonas, po 8 – Darius Songaila ir Robertas Javtokas, 6 – Willas Cherry, 4 – Paulius Jankūnas (11 atk. kam.), 2 – Edgaras Ulanovas.

Tel Avivo ekipoje (7/4) 26 taškus surinko Jeremy Pargo, 19 – Devinas Smithas, 10 – Alexas Tyusas.

Pirmajame rate žalgiriečiai namuose pralaimėjo Tel Avivo klubui 66:73.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais kovo 25 dieną namuose su Barselonos „FC Barcelona“ (Ispanija) komanda.