Biatlonininkas K. Dombrovskis pasaulio taurės varžybose Rusijoje – 67-as

Rusijoje vykstančio devintojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo vyrų 10 km sprinto lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis užėmė 69-ąją vietą.

Nugalėjo be klaidų šaudęs prancūzas Martinas Fourcade – 23 min. 47 sek. Antrąją vietą užėmė rusas Antonas Šipulinas (+13 sek.; 0 baudos ratų), trečiąją – vokietis Benediktas Dollas (+18,3 sek.; 1).

Vieną baudos ratą turėjęs įveikti 23-ejų metų K. Dombrovskis nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 19,2 sek.

Penkis kartus šaudykloje suklydęs 24-erių metų lietuvis Tomas Kaukėnas (+3.42,5) tarp 89 dalyvių užėmė 83-iąją vietą.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje pirmaujantis M. Fourcade po 23 lenktynių turi 993 taškus. Antrąją vietą užimančio A. Šipulino sąskaitoje – 876 taškai. Trečias žengia slovėnas Jakovas Fakas su 823 taškais.

Iš viso klasifikuotas 91 biatlonininkas.