Čiuožėja A. Sereikaitė pasaulio čempionato 500 m rungtyje – aštunta

Lietuvos čiuožėja Agnė Sereikaitė Rusijos sostinėje Maskvoje vykstančio pasaulio greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionato moterų 500 m rungties B finale šeštadienį finišavo ketvirta (45,005 sek.), o galutinėje įskaitoje užėmė aštuntąją vietą.

20-metė lietuvė atrankos čiuožime buvo antra (45,626 sek.), antrojo etapo čiuožime užėmė trečiąją vietą (45,020 sek.), ketvirtfinalio čiuožime finišavo antra (43,551 sek.), o pusfinalio – ketvirta (51,530 sek.).

A. Sereikaitė 1000 m rungtyje iškopė į ketvirtfinalį, o 1500 m distancijoje užėmė 23-iąją vietą.