„Mažeikiai“ metė rimtą iššūkį „Pieno žvaigždėms“

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (18-11) krepšininkai Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse turėjo daug vargo su autsaideriais. Manto Šerniaus auklėtiniai svečiuosepo atkaklios kovos 82:77 (24:13, 17:20, 17:19, 24:25) nugalėjo „Mažeikius“ (3-27).
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Svečiai iš Pasvalio gerokai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą – 24:12. Antrajame ketvirtyje šeimininkams buvo pavykę priartėti (28:32), tačiau pasvaliečiai iki didžiosios pertraukos atstatė beveik visą anksčiau turėtą pranašumą – 41:30.

Trečiajame kėlinyje vėl pradėjo vytis varžovus ir priartėjo 52:58, o iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus pusantros minutės komandas skyrė vos 2 taškai – „Pieno žvaigždės“ pirmavo 74:72.

Prie baudų metimo linijos stojęs Darius Pakamanis galėjo išlyginti rezultatą, tačiau abu jo metimai tikslo nepasiekė, o Laimonui Kisieliui padvigubinus svečių pranašumą (76:72) sužingsniavo Sidney Sandersas. „Mažeikiams“ teko griebtis pražangų taktikos, tačiau ji šeimininkų jau nebeišgelbėjo.

„Pieno žvaigždės“: Laimonas Kisielius 18, Michaelas Dixonas 17 (8 rez. perd.), Evaldas Kairys 15, Osvaldas Olisevičius 14.

„Mažeikiai“: Darius Pakamanis 18, Raimundas Danys ir Darius Tarvydas po 16, Sidney Sandersas 11, Arvydas Gydra 8.