„Bayern“ ir „Paris Saint-Germain“ futbolininkai iškovojo kelialapius į Čempionų lygos ketvirtfinalį

Europos futbolo klubų Čempionų lygos varžybų atsakomosiose aštuntfinalio rungtynėse trečiadienį Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) klubas namuose net 7:0 (2:0) nugalėjo Donecko „Šachtar“ (Ukraina) ekipą ir pateko į ketvirtfinalį.
Sipa USA/Scanpix nuotr.

2013 metų Čempionų lygos laimėtojai „Bayern“ komandai du įvarčius pelnė Thomassd Mulleris (4 min. iš 11 m ir 52 min.), po vieną – Jerome Boatengas (34), Franck Ribery (49), Holgeras Badstuberas (63), Robertas Lewandowskis (75) ir Mario Gotze (87).

Jau trečiąją mačo minutę iš aikštės buvo pašalintas „Šachtar“ žaidėjas Aleksandras Kučeras.

Pirmosios rungtynės Ukrainoje baigėsi be įvarčių 0:0.

Kitose aštuntfinalio rungtynėse „Paris Saint-Germain“ (Prancūzija) ekipa išvykoje po pratęsimo sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:0) su Londono „Chelsea“ (Anglija) komanda ir žengė į ketvirtfinalį dėl daugiau svečiuose pelnytų įvarčių.

81-ąją min. šeimininkus į priekį išvedė Timas Cahillas, o 86-ąją min. rezultatą išlygino ir pratęsimą išplėšė Davidas Luizas. Pratęsime pirmasis pasižymėjo 11 m baudinį realizavęs „Chelsea“ žaidėjas Edenas Hazardas (96), o rezultatą dar kartą išlygino Thiago Silva (114).

31-ąją min. raudona kortele buvo nubaustas „Paris Saint-Germain“ lyderis Zlatanas Ibrahimovičius.

Pagrindinis mačo laikas, kaip ir pirmajame susitikime Prancūzijoje, baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0).