Biatlonininkė D. Rasimovičiūtė-Bricė pasaulio čempionate – 62-a

Suomijoje vykstančio pasaulio biatlono čempionato moterų 7,5 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovė Diana Rasimovičiūtė-Bricė užėmė 62-ąją vietą.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Aukso medalis atiteko kartą šaudykloje suklydusiai ir vieną baudos ratą įveikusiai prancūzei Mari Dorin Habert (Marie Dorin Habert) – 22 min. 16,8 sek. Sidabro apdovanojimą iškovojo lenkė Veronika Novakovska-Ziemniak (Weronika Nowakowska-Ziemniak, +9,6 sek.; 0 baudos ratų), bronzos – ukrainietė Valė Semerenko (+19,7; 1).

31-erių metų D. Rasimovičiūtė-Bricė šaudykloje suklydo penkis kartus ir nugalėtojai pralaimėjo 3 min. 17,6 sek.

18-metė Gabrielė Leščinskaitė (+4.52,2; 6) užėmė 88-ąją vietą, 23-ejų metų Natalija Paulauskaitė (+5.15,6; 5) liko 93-ia, o 21-erių metų Marija Kažnačenko (+5.35,1) – 97-a.

Lietuvės nepateko į persekiojimo lenktynes, kuriose startuos 60 geriausių sportininkių.

Sprinto varžybose dalyvavo 104 biatlonininkės.