A. Palšytė – per žingsnelį nuo medalio Europos lengvosios atletikos čempionate

Čekijos sostinėje Prahoje vykstančiame Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate šeštadienį vakare dėl medalio kovojo didžiausia mūsų šalies viltis Airinė Palšytė. Moterų šuolio į aukštį rungties finale mūsiškė liko per žingsnelį nuo medalio – Airinė užėmė ketvirtą vietą.
A. Pliadžio nuotr.

A. Palšytė finale pirmais bandymais įveikė 1,80 m, 1,85 m ir 1,90 m aukščius. 1,94 m aukštį lietuvė įveikė antru bandymu, o trys bandymai peršokti kartelę, iškeltą į 1,97 m aukštį, buvo nesėkmingi.

Bronzos medalį iškovojusi lenkė Kamila Licwinko taip pat įveikė 1,94 m aukštį. Airinę ji aplenkė tik dėl to, jog 1,94 m aukštį įveikė pirmuoju bandymu.

Aukso medalį iškovojo rusė Marija Kučina, sidabras atiteko italei Alessiai Trost. Abi jos įveikė 1,97 m aukštį, o nugalėtoja paaiškėjo po papildomų šuolių.

Tik penkta liko čempionės titulą praradusi ispanė Ruth Beitia, kuri taip pat įveikė 1,94 m aukštį.