Marijampolės „Sūduvai“ pergalę lėmė du T. Radzinevičaus įvarčiai

Antrose rungtynėse iš eilės du įvarčius pelnęs Tomas Radzinevičius atvedė „Sūduvą“ į antrąją pergalę „SMScredit.lt A lygos“ čempionate. Marijampolės klubas pirmojoje II turo dvikovoje po atkaklios kovos išvykoje 2:0 (0:0) įveikė lygos debiutantą Kauno „Stumbrą“.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.

Pasak pranešimo, svečiai nuo pirmųjų minučių ėmė kontroliuoti kamuolį, tačiau darbo pirmajame kėlinyje „Stumbro“ vartininkui suteikė nedaug.

Iškart po pertraukos „Stumbras“ sukūrė dvi puikias progas, tačiau jų neišnaudojo. Iš pradžių N.Mačiulis idealiu perdavimu vieną prieš vartus išvedė Artūrą Rimkevičių, kuris, nesitikėjęs tokios varžovų dovanos, per toli praleido kamuolį ir jo nebepasiekė.

Vėliau po perdavimo iš gilumos baudos aikštelėje kamuolio sulaukęs Klaudijus Upstas puikiai išvengė iškart dviejų gynėjų priežiūros, bet jo stiprų smūgį į apatinį vartų kampą šuoliu į kampinį nukreipė puikiai labai patikimai sužaidęs D.Bartkus.

Neįmuši tu, įmuš tau – ši futbolo taisyklė pasiteisino 61-ą minutę. Po V.Šilėno perdavimo link vartų savo trečiąjį įvartį sezone įmušė T.Radzinevičius, aplenkęs jį prižiūrėjusį buvusį komandos draugą T.Snapkauską ir galva pasiuntęs kamuolį į vartus.

Išsiveržusi į priekį „Sūduva“ sumažino spaudimą ir šiek tiek atsitraukė link savo vartų. Pirmosiose sezono rungtynėse dėl traumos praradusi Arminą Vaskelą, Marijampolės ekipa vėl turėjo atlikti priverstinį keitimą rungtynėms baigiantis, kai jų dėl traumos tęsti nebegalėjo Povilas Kiselevskis.

Dvikovos baigtis tapo aiški 86-ąją minutę. Neapdairiu perdavimu atgal po keitimo aikštėje pasirodęs Ainas Bareikis tiesiog padovanojo kamuolį prie vartų likusiam T.Radzinevičiui.

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10. Trakų „Trakai“           1  0  0  1  1:5   0

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai – po 4 įvarčius – A.Paniukovas („Atlantas“) ir T.Radzinevičius („Sūduva“).