Biatlonininkas T. Kaukėnas pasaulio čempionato sprinte užėmė 60-ąją vietą

Suomijoje vykstančio pasaulio biatlono čempionato vyrų 10 km sprinto lenktynėse šeštadienį lietuvis Tomas Kaukėnas užėmė 60-ąją vietą ir pelnė teisę dalyvauti persekiojimo varžybose.

Aukso medalis atiteko kartą šaudykloje suklydusiam ir vieną baudos ratą įveikusiam norvegui Johannesui Boe – 24 min. 12,8 sek. Sidabrą iškovojo kanadietis Nathanas Smithas (+12,1 sek.; 1 baudos ratas), bronzą – norvegas Tarjei Boe (+25,3; 0).

24-erių metų T. Kaukėnas šaudykloje suklydo tris sykius ir nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 47,8 sek.

23-ejų metų Karolis Dombrovskis (+3.06,9; 2) užėmė 68-ąją vietą, 22-ejų metų Vytautas Strolia (+3.07,5; 3) liko 69-as, o 24-erių metų Rokas Suslavičius (+6.27,9; 4) – 109-as.

Teisę startuoti persekiojimo lenktynėse pelnė 60 sportininkų.

Sprinto varžybose dalyvavo 129 biatlonininkai.