„Lietuvos rytas“ Europos taurės turnyro aštuntfinalyje sužaidė lygiosiomis su Turkijos klubu

Europos krepšinio taurės („EuroCup“) turnyro pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse trečiadienį Vilniaus „Lietuvos rytas“ namuose sužaidė lygiosiomis 81:81 (30:21, 19:19, 18:27, 14:14) su Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (Turkija) ekipa.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Vilniečiai po 10 žaidimo minučių pirmavo 30:21, o prieš ilgąją pertrauką – 49:40. Antrojoje rungtynių pusėje svečiams pavyko pasivyti varžovus ir po trijų ketvirčių rezultatas buvo lygus 67:67. Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkams pavyko persverti rezultatą savo naudai ir šiek tiek atitrūkti (77:71). Likus žaisti 1 min., „Lietuvos rytas“ buvo priekyje 81:77, bet keturis taškus iš eilės pelnęs Kenny Gabrielis, likus 18 sek., išlygino rezultatą. Vilniečiams per likusį laiką surengti rezultatyvios atakos nebepavyko.

„Lietuvos rytui“ Martynas Gecevičius pelnė 19 taškų, Gediminas Orelikas (8 atk. kam.) – 18, Antanas Kavaliauskas – 14, Mindaugas Lukauskis – 10, Žygimantas Janavičius – 9, Kšištofas Lavrinovičius – 5, Adas Juškevičius – 4, Mike`as Moseris – 2.

Svečių gretose Bobby Dixonas surinko 20 taškų, Jonas Diebleris – 16, D. J. Strawberry – 14, K. Gabrielis – 11.

Vilniečiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 39-27, tačiau klydo dažniau nei varžovai (16 ir 9 klaidos).

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos kovo 11 dieną Izmire.