Biatlonininkė G. Leščinskaitė pasaulio čempionato persekiojimo lenktynėse – 22-a

Baltarusijos sostinėje Minske vykstančio pasaulio jaunių (iki 19 metų) ir jaunimo (iki 21 metų) biatlono čempionato jaunių merginų 7,5 km persekiojimo lenktynėse sekmadienį Lietuvos atstovė Gabrielė Leščinskaitė užėmė 22-ąją vietą.

Nugalėjo du kartus šaudykloje suklydusi norvegė Ingrid Landmark Tandrevold – 23 min. 26,9 sek. Antrąją vietą užėmė austrė Julia Schwaiger (+44,3 sek.; 2 baudos ratai), o trečiąją – jos tėvynainė Simonė Kupfner (+55,5 sek.; 3).

Penkis baudos ratus turėjusi įveikti 18-metė G. Leščinskaitė nugalėtojai pralaimėjo 3 min. 53,1 sek.

18-metė Kotryna Vitkūnaitė (+5.47,8; 3) užėmė 34-ąją vietą.

Lenktynėse dalyvavo 59 biatlonininkės. Jos startavo pagal penktadienį vykusių sprinto lenktynių rezultatus. G. Leščinskaitė sprinte buvo 30-a, o K. Vitkūnaitė – 43-ia.