K. Dombrovskis pasaulio taurės varžybose Norvegijoje – 75-as, o T. Kaukėnas – 78-as

Norvegijoje vykstančio aštuntojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo vyrų 10 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis užėmė 75-ąją vietą, o Tomas Kaukėnas – 78-ąją.
Pacific Press/Sipa USA/Scanpix nuotr.

Nugalėjo be klaidų šaudęs vokietis Arndas Peifferis – 24 min. 57 sek. Antrąją vietą užėmė prancūzas Martinas Fourcade`as (+3,3 sek.; 0 baudos ratų), trečiąją – rusas Antonas Šipulinas (+15,4 sek.; 0).

Su baudos ratus turėjęs įveikti 23-ejų metų K. Dombrovskis nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 48,2 sek., o tris kartus šaudykloje suklydęs 24-erių metų T. Kaukėnas – 2 min. 56,7 sek.