Biatlonininkė N. Kočergina pasaulio taurės varžybose Norvegijoje aplenkė septynias varžoves

Norvegijoje vykstančio aštuntojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo moterų 7,5 km lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovė Natalija Kočergina pranoko septynias varžoves ir užėmė 85-ąją vietą.
D. Domračeva, AFP/Scanpix nuotr.

Nugalėjo be klaidų šaudžiusi baltarusė Darja Domračeva – 20 min. 35,7 sek.

Antrąją vietą užėmė vokietė Laura Dahlmeier (+14,3 sek.; 0 baudos ratų), o trečiąją – prancūzė Marie Dorin Habert (+29,9 sek.; 1).

Penkis kartus šaudykloje suklydusi 29-erių metų N. Kočergina nugalėtojai pralaimėjo 3 min. 29,9 sek.

21-erių metų Lietuvos atstovė Marija Kaznačenko (+4.50,4; 4) liko paskutinė – 92-a.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 18 lenktynių į pirmąją vietą pakilo 837 taškus turinti D. Domračeva. Į antrąją poziciją nukrito suomė Kaisa Makarainen (827 tšk.). Trečiąją vietą užima čekė Veronika Vitkova (620 tšk.).

N. Kočergina su 3 taškais tarp 89 klasifikuotų biatlonininkių yra 87-a.