A. Sereikaitė neiškovojo antrojo žiemos universiados medalio

Bronzos medalį Ispanijoje vykstančioje 2015 metų žiemos universiadoje iškovojusi 20-metė lietuvė Agnė Sereikaitė penktadienį liko ketvirta moterų greitojo čiuožimo trumpuoju taku 1000 m nuotolio finale.
MCT/MCT/Sipa USA/Scanpix nuotr.

Finale lietuvė sugaišo 1 minutę 38,247 sekundės ir nuo bronzą iškovojusios korėjietės Hakyung Son atsiliko 0,542 sekundės.

Aukso ir sidabro medalius šioje rungtyje iškovojo kitos dvi Pietų Korėjos atstovės – atitinkamai Alang Kim (1:37,321) bei Enbyul Lee (1:37,488).

Beje, penktadienį A. Sereikaitė iki finalo triskart finišavo pirma – trečiajame atrankos (1 min. 32,116 sek.), pirmajame ketvirtfinalio (1:32,762) bei antrajame pusfinalio (1:31,131) čiuožimuose.

Ketvirtadienį A. Sereikaitė iškovojo bronzą 500 m nuotolyje, o trečiadienį užėmė septintąją vietą tarp 27-ių 1500 m rungties dalyvių.

Tai buvo antrasis A. Sereikaitės medalis žiemos Universiadose. Prieš dvejus metus Trentine (Italija) ji taip pat iškovojo bronzą šioje 500 m distancijoje.

Dar vieną medalį – sidabro – Lietuvai žiemos universiadoje yra iškovoję dailiojo čiuožimo atstovai šokėjai ant ledo Margarita Dorbiazko ir Povilas Vanagas, užkopę ant prizininkų pakylos 1993 metais Lenkijos Zakopanės.