Čiuožėja A. Sereikaitė universiadoje užėmė 7 vietą

Granadoje (Ispanija) vykstančių žiemos studentų žaidynių (universiados) merginų greitojo čiuožimo trumpuoju taku 1500 m B finale trečiadienį lietuvė Agnė Sereikaitė užėmė pirmąją vietą ir galutinėje įskaitoje tenkinosi septinta pozicija.
A. Sereikaitė mėgina prisivyti varžovę iš Kinijos Drezdene vykusiose varžybose, AFP/Scanpix nuotr.

20-metė lietuvė visą distanciją įveikė per 2 min. 33,509 sek.

Antra finišavo japonė Moemi Kikuchi (2 min. 34,333 sek.), trečia – rusė Jekaterina Baranok (2.34,333).

Šioje rungtyje iš viso startavo 27 čiuožėjos.

500 m distancijoje dalyvės varžysis ketvirtadienį, o 1000 m – penktadienį.