Paaiškėjo LFF taurės pusfinalių poros

Trečiadienį Vilniuje ištraukus burtus paaiškėjo, kad Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro pusfinalyje titulą ginantis Vilniaus „Žalgirio“ klubas susitiks Kauno „Spyrio“ komanda.
Pastaruosius trejus metus LFF taurę iškovojo „Žalgiris“, A. Kero (zalgiris-vilnius.lt) nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ praėjusiame sezone tapo A lygos čempionu, o „Spyris“ I lygos pirmenybėse užėmė ketvirtąją vietą.

Kitame pusfinalyje žais Klaipėdos „Atlantas“ ir I lygoje žaidžianti Kazlų Rūdos „Šilo“ ekipa.

Pirmosios LFF taurės pusfinalio rungtynės bus žaidžiamos balandžio 21–22 dienomis, atsakomosios – gegužės 5–6 dienomis. Finalas numatytas gegužės 23 dieną.

LFF taurės laimėtojai iškovos teisę dalyvauti kito sezono Europos lygos varžybose.