Biatlonininkas T. Kaukėnas persekiojimo varžybose Čekijoje liko 42-as

Septintojo Pasaulio biatlono taurės etapo vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse sekmadienį Lietuvos atstovas Tomas Kaukėnas užėmė 42-ąją vietą.

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydęs ir du baudos ratus įveikęs slovėnas Jakovas Fakas – 37 min. 24,9 sek. Antrąją vietą užėmė vokietis Simonas Schemppas (+4,4 sek.; 1 baudos ratas), trečiąją – prancūzas Martinas Fourcade`as (+13,3; 0).

Penkis kartus šaudykloje suklydęs 24-erių metų T. Kaukėnas nugalėtojui pralaimėjo 4 min. 34,8 sek.

Iš viso varžybose dalyvavo 54 biatlonininkai.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje pirmauja M. Fourcade`as, turintis 663 taškus. Antras yra S. Schemppas (657 tšk.).