„Žalgiris“ po dramatiškos kovos įveikė „Pieno žvaigždes“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate sekmadienį nugalėtojo titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ namuose 81:79 (23:13, 28:24, 15:15, 15:27) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Aikštės šeimininkai po dviejų kėlinių pirmavo 51:37, o po trijų – 66:42. Ketvirtajame kėlinyje svečiai sugebėjo pasivyti „Žalgirį“ ir išlygino rezultatą 79:79.

Kauno ekipos legionierius Jamesas Andersonas dvitaškiu metimu išvedė kauniečius į priekį, o paskutinė „Pieno žvaigždžių“ ataka buvo nesėkminga.

23-iąją pergalę iš eilės iškovojusiam „Žalgiriui“ Artūras Gudaitis pelnė 18 taškų ir atkovojo 7 kamuolius. J. Andersonas pridėjo 14 taškų, Artūras Milaknis – 11, Paulius Jankūnas (15 atk. kam.) ir Darius Songaila – po 8.

Svečiams 19 taškų pelnė Laimonas Kisielius, 15 – Evaldas Kairys (7 atk. kam.), 14 – Benjaminas Brustas.

„Žalgiris“ (24/1) pirmauja čempionate, o „Pieno žvaigždžių“ (14/11) ekipa yra penkta.