Pasaulio biatlono taurė: persekiojimo rungtyje N. Kočergina buvo 46-a

Septintajame Pasaulio biatlono taurės varžybų etape Čekijoje 46-ą vietą moterų 10 km persekiojimo rungtyje sekmadienį užėmė Natalija Kočergija.
Darja Domračeva, AFP/Scanpix nuotr.

Lietuvos biatlonininkė po klaidų šaudykloje šliuožė aštuonis baudos ratus ir distancijoje sugaišo 41 minutę bei 28,3 sekundės.

Pesekiojimo lenktynes laimėjo triskart olimpinė čempionė baltarusė Darja Domračeva, kuria tai buvo jau septintoji pergalė šio sezono pasaulio taurės varžybose.

Antrąją vietą užėmė sezono lyderė bendrojoje įskaitoje suomė Kaisa Makarainen, o trečiąja pozicija tenkinosi vokietė Laura Dahlmeier:

1. Darja Domračeva (Baltarusija)      35 min. 22,3 sek. (4 baudos ratai)

2. Kaisa Makarainen (Suomija)         atsiliko 6,8 sek. (4)

3. Laura Dahlmeier (Vokietija)                14,9 (3)

4. Vanessa Hinz (Vokietija)                   24,0 (2)

5. Gabriela Soukalova (Čekija)                33,2 (2)

...

46.Natalija Kočergina                       6:06,0 (8)

...

51.Anja Erzen (Slovėnija)                   9:11,4 (10)

Lyderių rikiuotė bendroje pasaulio biatlono taurės varžybų įskaitoje (po 16 rungčių iš 25):

1. Kaisa Makarainen (Suomija)                   750 tšk.