Biatlonininkas T. Kaukėnas pasaulio taurės varžybose Čekijoje – 46-as

Čekijoje vykstančio septintojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo vyrų 10 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovas Tomas Kaukėnas užėmė 46-ąją vietą.

Nugalėjo be klaidų šaudęs slovėnas Jakovas Fakas – 24 min. 9,9 sek. Antrąją vietą užėmė vokietis Simonas Schemppas (+12,8 sek.; 0 baudos ratų), o trečiąją – prancūzas Jeanas Guillaume`as Beatrixas (+26 sek.; 0).

24-erių metų T. Kaukėnas, kuriam teko įveikti vieną baudos ratą, nugalėtojui pralaimėjo 1 min. 59 sek.

23-ejų metų Karolis Dombrovskis (+2.35,6; 1) pranoko 32 varžovus ir užėmė 62-ąją poziciją.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje pirmauja prancūzas Martinas Fourcade`as, turintis 615 taškų. Antrąją vietą užima vokietis S. Schemppas (603 tšk.), trečiąją – rusas Antonas Šipulinas (573 tšk.).