Biatlonininkė N. Kočergina pasaulio taurės varžybose Čekijoje – 55-a

Čekijoje vykstančio septintojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo moterų 7,5 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovė Natalija Kočergina užėmė 55-ąją vietą.

Nugalėjo be klaidų šaudžiusi vokietė Laura Dahlmeier. Ji distanciją įveikė per 21 min. 33,4 sek. Antrąją vietą užėmė kita vokietė – Franziska Hildebrand (+1 sek.; 0 baudos ratų), trečiąją – čekė Veronika Vitkova (+13,9 sek.; 1 baudos ratas).

29-erių metų N. Kočergina, kuriai teko įveikti keturis baudos ratus, nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 35,3 sek.

21-erių metų Lietuvos atstovė Marija Kaznačenko (+5.15,6; 4) aplenkė vos vieną varžovę ir užėmė 83-iąją vietą.