104 taškus praleidęs „Lietuvos rytas“ patyrė nesėkmę Lenkijoje

Europos krepšinio taurės („EuroCup“) turnyro antrojo etapo penktojo turo rungtynėse L grupėje trečiadienį Vilniaus „Lietuvos rytas“ svečiuose 93:104 (25:25, 18:24, 15:31, 35:24) nusileido Zgoželeco „PGE Turow“ (Lenkija) ekipai ir patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 25:25, o antrajame kėlinuke šeimininkai įgijo 6 taškų persvarą (49:43). Trečiajame ketvirtyje „Lietuvos rytas“ nesugebėjo apsiginti nuo varžovų atakų ir atsiliko net 22 taškų skirtumu (58:80). Paskutiniame kėlinyje „Lietuvos rytas“ daugiausiai tolimų metimų dėka sumažino atsilikimą iki 11 taškų.

Trečiąją nesėkmę patyrusiam „Lietuvos rytui“ 22 taškus pelnė Martynas Gecevičius (tritaškiai 6/11), 15 – Mindaugas Lukauskis (tritaškiai 5/7), 12 – Antanas Kavaliauskas, po 9 – Adas Juškevičius ir Žygimantas Janavičius, po 8 – Travisas Leslie ir Mike`as Moseris, 6 – Kšištofas Lavrinovičius, 3 – Gediminas Orelikas, 1 – Artūras Valeika.

Ketvirtąją pergalę iškovojusioje „PGE Turow“ ekipoje 27 taškus surinko Damianas Kuligas, 21 – Mardy Collinsas, po 13 – Vladas Moldoveanu, Tony Tayloras ir Michalas Chylinski.

Vilniečiai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 27-39.

Paskutines ir lemiamas grupės rungtynes „Lietuvos rytas“ žais vasario 11 dieną namuose su Ostendės „Telenet“ (Belgija) komanda.