Kanados „Grand Prix“ lenktynes laimėjo britas L. Hamiltonas

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato septintąjį etapą – Kanados „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo „McLaren Mercedes“ komandos pilotas britas Lewisas Hamiltonas.
EPA-ELTA nuotr.

Tai pirmoji 27-erių metų Didžiosios Britanijos lenktynininko pergalė šį sezoną ir 18-oji per visą karjerą.

2012 metų sezone visus septynis pirmuosius etapus laimėjo septyni skirtingi sportininkai.

Antrąją vietą užėmė prancūzas Romainas Grosjeanas („Lotus-Renault“), trečiąją – meksikietis Sergio Perezas („Sauber-Ferrari“), ketvirtąją – vokietis Sebastianas Vettelis („Red Bull-Renault“), penktąją – ispanas Fernando Alonso („Ferrari“), o šeštąją – vokietis Nico Rosbergas („Mercedes GP“).

Po pergalės čempionato lyderiu tapęs L. Hamiltonas turi 88 taškus. Vos dviem taškais nuo lyderio atsilieka F. Alonso (86 tšk.). Trečiojoje vietoje esantis S. Vertelis turi 85 taškus.

Aštuntasis čempionato etapas – Europos „Grand Prix“ lenktynės Valensijoje (Ispanija) – vyks birželio 24 dieną.