Imtynininkai A. Kazakevičius ir V. Venckaitis – turnyro Paryžiuje nugalėtojai

Paryžiuje vykusio imtynių „Grand Prix“ turnyro graikų-romėnų imtynių varžybose sekmadienį aukso medalius iškovojo Aleksandras Kazakevičius ir Valdemaras Venckaitis.
A. Kazakevičius, A. Ufarto (BFL) nuotr.

A. Kazakevičius svorio kategorijos iki 85 kg (12 dalyvių) pirmojoje dvikovoje 3:0 nugalėjo estą Alo Toomą, ketvirtfinalyje 3:0 įveikė čeką Arturą Omarovą, pusfinalyje 3:2 įrodė pranašumą prieš lenką Tadeuszą Michaliką, o finale 3:1 privertė pasiduoti dar vieną Lenkijos atstovą Damianą Janikowskį.

Po trejų metų pertraukos į tarptautinę areną grįžęs V. Venckaitis svorio kategorijoje iki 75 kg (12 dalyvių) 5:0 sutriuškino vengrą Martiną Szabo, 4:0 įveikė ispaną Juaną Ruizą, pusfinalyje 3:1 nugalėjo marokietį Ziedą ait Ougramą, o finale 3:1 palaužė čeko Petro Novako pasipriešinimą.

Primename, kad svorio kategorijoje iki 98 kg Lietuvos atstovas Vilius Laurinaitis iškovojo bronzos medalį.

Graikų-romėnų imtynių turnyre kovojo 92 sportininkai.