Lietuvių biatlonininkų pasirodymas sekmadienį – be didesnių staigmenų

Estijoje vykstančiame Europos biatlono čempionate lietuvių pasirodymas šeštadienį didesnių staigmenų nepateikė. Karolis Dombrovskis užėmė 30-ąją, Kotryna Vitkūnaitė – 32-ąją, Natalija Kočergina – 24-ąją vietas.

Estijoje vykstančiame Europos biatlono čempionate lietuvių pasirodymas šeštadienį didesnių staigmenų nepateikė. Karolis Dombrovskis užėmė 30-ąją, Kotryna Vitkūnaitė – 32-ąją, Natalija Kočergina – 24-ąją, Artiomas Serdiukovas – 56-ąją vietas.

Vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse sekmadienį Lietuvos atstovas K. Dombrovskis užėmė 30-ąją vietą.

Nugalėjo tris kartus šaudykloje suklydęs rusas Aleksejus Slepovas – 33 min. 21 sek.

Antrąją vietą užėmė bulgaras Krasimiras Anevas (+44,3 sek.; 3 baudos ratai), trečiąją – rusas Antonas Babikovas (+50,7 sek.; 4).

Tris kartus šaudykloje suklydęs ir tris baudos ratus įveikti turėjęs 23-ejų metų K. Dombrovskis nugalėtojui pralaimėjo 3 min. 44,1 sek.

Net devynis kartus šaudykloje suklydęs 24-erių metų Tomas Kaukėnas (+5.50,4) užėmė 50-ąją vietą.

K. Dombrovskis sprinto lenktynėse šeštadienį buvo 49-as, o T. Kaukėnas – 57-as.

Sekmadienio lenktynėse dalyvavo 59 biatlonininkai. Jie startavo pagal sprinto lenktynių rezultatus.

Moterų 10 km persekiojimo lenktynėse sekmadienį Lietuvos atstovė N. Kočergina užėmė 24-ąją vietą.

Nugalėjo du kartus šaudykloje suklydusi rusė Jekaterina Šumilova – 33 min. 7,4 sek. Antrąją vietą užėmė ukrainietė Irina Varvynec (+31,9 sek.; 2 baudos ratai), o trečiąją – rusė Jekaterina Jurlova (+54,1 sek.; 3).

29-erių metų N. Kočergina, kuriai teko įveikti septynis baudos ratus, nugalėtojai pralaimėjo 5 min. 12,3 sek. Lietuos biatlonininkė sprinto lenktynėse šeštadienį buvo 51-a.

Persekiojimo lenktynėse dalyvavo 53 sportininkės. Jos startavo pagal sprinto lenktynių rezultatus.

Jaunimo (iki 20 metų) merginų 10 km persekiojimo lenktynėse sekmadienį Lietuvos atstovė K. Vitkūnaitė užėmė 32-ąją vietą.

Nugalėjo keturis kartus šaudykloje suklydusi ukrainietė Anastasija Merkušyna – 35 min. 52,9 sek. Ukrainos biatlonininkė buvo greičiausia ir sprinto lenktynėse.

Antrąją vietą užėmė rusė Uljana Kaiševa (+20,4 sek.; 6 baudos ratai), o trečiąją – austrė Dunja Zdouc (+55,4 sek.; 4).

Šešis baudos ratus turėjusi įveikti 18-metė K. Vitkūnaitė nugalėtojai pralaimėjo 9 min. 50,9 sek.

18-metė lietuvė Gabrielė Leščinskaitė buvo diskvalifikuota, o 19-metė Gaudvilė Nalivaikaitė nefinišavo.

Lenktynėse dalyvavo 53 biatlonininkės. Jos startavo pagal penktadienį vykusių sprinto lenktynių rezultatus.Jaunimo (iki 20 metų) vaikinų 12,5 km persekiojimo lenktynėse sekmadienį Lietuvos atstovas A. Serdiukovas užėmė 56-ąją vietą.

Aukso medalį iškovojo šešis kartus šaudykloje suklydęs rusas Eduardas Latypovas - 35 min. 19,5 sek. Antrąją vietą užėmė estas Renė Zakna (Rene Zahkna, +4,6 sek.; 2 baudos ratai), trečiąją - rusas Aleksandras Povarnicynas (+6,3 sek.; 6).

Aštuonis baudos ratus turėjęs įveikti 18-metis A. Serdiukovas nugalėtojui pralaimėjo 13 min. 23,6 sek.