D. Motiejūnas ir vėl peržengė 20 taškų ribą

Po savo karjeros rungtynių Donatas Motiejūnas nenuvylė ir vėl buvo itin rezultatyvus. Visgi 21-as jo pelnytas taškas į Detroito „Pistons“ (18 pergalių / 30 pralaimėjimų) krepšį nepadėjo Hiustono „Rockets“ (33/15) ekipai iškovoti pergalės NBA lygos mače. „Rockets“ Detroite pralaimėjo rezultatu 101:114 (27:32, 19:27, 23:27, 32:28), praneša tritaškis.lt.

Lietuvis žaidė kiek daugiau nei 29 minutes ir per tą laiką pataikė 9 dvitaškius iš 11 bei 1 tritaškį iš 2 mėginimų. Kitais žaidimo aspektais puolėjui išsiskirti nepavyko – jis atkovojo tik 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir prasižengė 5 sykius.

Geriau už D. Motiejūną rungtyniavo vienintelis Jamesas Hardenas, kuris komandoje pelnė daugiausiai taškų (26), atkovojo daugiausiai kamuolių (7) ir atliko daugiausiai rezultatyvių perdavimų (9).

Šiose rungtynėse „Pistons“ vertėsi vos su aštuoniais žaidėjais, bet Detroito komanda po Josho Smitho išvykimo į „Rockets“ toliau tęsia sėkmingą žaidimą. Be abejo, Detroite vykusiose rungtynėse J. Smithas buvo nušvilptas.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 26 (8/13 dvit., 2/4 trit., 4/5 baud., 7 atk. kam., 9 rez. perd.), Donatas Motiejūnas 21, Trevoras Ariza 15, Patrickas Beverley ir Corey Breweris po 10;

„Pistons“: Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as (4/10 dvit., 6/11 trit., 2/4 baud.) ir D.J.Augustinas (7/11 dvit., 1/2 trit., 11/13 baud., 12 rez. perd.) po 28, Gregas Monroe 19 (12 atk. kam.), Kyle‘as Singleras 14, Anthony Tolliveris 12, Andre Drummondas 11 (16 atk. kam.).

„Raptors“ laimėjo po pratęsimo, tačiau J. Valančiūnas sužaidė prastas rungtynes

Toronto „Raptors“ (33/15) krepšininkai iškovojo šeštą pergalę iš eilės, šį kartą po pratęsimo 120:116 (33:30, 32:20, 29:28, 15:31, 11:7) įveikę Vašingtono „Wizards“ (31/17) krepšininkus, praneša tritaškis.lt.

Pratęsimo galėjo ir nebūti, mat ketvirtajame kėlinyje „Raptors“ turėjo 18 taškų pranašumą. Vis dėlto tas pranašumas buvo išeikvotas, rezultatas tapo lygus ir komandos žaidė pratęsimą.

Jame puikiai pasirodė pirmą sykį į NBA „Visų žvaigždžių rungtynes“ išrinktas Kyle'as Lowry. Amerikietis pratęsimo metu pelnė 7 taškus – tiek, kiek visa „Wizards“ komanda. „Mano komandos draugai patikėjo man atlikti svarbius metimus“, – po mačo sakė krepšininkas.

Deja, Jono Valančiūno indėlis į pergalę nebuvo svarus. Aikštėje lietuvis praleido tik 17 minučių – mažai žaidė dėl išnaudoto 6 asmeninių pražangų limito. Jonas pelnė vos 6 taškus (3/6 dvit.), atkovojo 2 ir perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo 3 metimus.

„Raptors“: Kyle‘as Lowry 23 (7/11 dvit., 1/5 trit., 6/8 baud.), Lou Williamsas 19, Amiras Johnsonas 17, Patrickas Pattersonas 16, DeMaras DeRozanas 15 (10 atk.kam., 7 rez. perd.), Greivis Vasquezas 12;

„Wizards“: Johnas Wallas 28 (7/13 dvit., 1/3 trit., 11/15 baud., 8 atk. kam., 12 rez. perd.), Bradley Bealas 26, Paulas Pierce‘as 19, Hilario Nene 16, Khrisas Humphriesas 10 (14 atk. kam.), Otto Porteris 9.

Absoliuti NBA čempionato lyderė Atlantos „Hawks“ komanda pratęsė rekordinę klubo pergalių seriją iki 19-os. „Hawks“ namuose rezultatu 91:85 (22:10, 27:24, 22:32, 20:19) įveikė Filadelfijos „76ers“ ekipą.

Minesotos „Timberwolves“ ekipa 90:106 (21:30, 28:22, 30:24, 11:30) pralaimėjo Klivlendo „Cavaliers“ klubui, kuris iškovojo dešimtą pergalę iš eilės. Nugalėtojams LeBronas Jamesas pelnė 36 taškus.

Kitų šeštadienio rungtynių rezultatai:

San Antonijo „Spurs“ – Los Andželo „Clippers“ 85:105 (25:29, 17:27, 27:28, 16:21)
„Golden State Warriors“ – Fynikso „Suns“ 106:87 (23:28, 29:23, 26:19, 28:17)
Indianos „Pacers“ – Sakramento „Kings“ 94:99 (21:34, 29:30, 17:15, 27:20)
Memfio „Grizzlies“ – Oklahomos „Thunder“ 85:74 (25:20, 20:20, 23:22, 17:12)
Orlando „Magic“ – Dalaso „Mavericks“ 93:108 (17:34, 24:32, 29:22, 23:20)
Atlantos „Hawks“ – Filadelfijos „76ers“ 91:85 (22:10, 27:24, 22:32, 20:19)
Milvokio „Bucks“ – Portlendo „Trail Blazers“ 95:88 (27:15, 18:27, 31:23, 19:23)
Denverio „Nuggets“ – Šarlotės „Hornets“ 86:104 (15:30, 15:32, 22:18, 34:24).