„Žalgirio“ krepšininkai pralaimėjo Eurolygos čempionams

Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų „Top-16“ etapo penktojo turo rungtynėse E grupėje penktadienį išvykoje 72:89 (13:29, 20:22, 20:16, 19:22) nusileido Barselonos „FC Barcelona“ (Ispanija) komandai.

Žalgiriečiai nesėkmingai pradėjo rungtynes ir jau po pirmųjų dešimties minučių atsiliko 16 taškų skirtumu – 13:29. Po antrojo kėlinio „Žalgirio“ deficitas siekė 18 taškų (33:51). Nors trečiąjį kėlinį kauniečiai laimėjo keturiais taškais, didesnės intrigos sukurti jau nebepavyko.

Kauno komandai (1 pergalė/4 pralaimėjimai) 17 taškų pelnė Artūras Gudaitis, 14 – Edgaras Ulanovas, 9 – Artūras Milaknis, 8 – Darius Songaila, po 4 – Jamesas Andersonas, Paulius Jankūnas, Lukas Lekavičius ir Siimas-Sanderis Vene, po 2 – Robertas Javtokas, Tomas Dimša, Vaidas Kariniauskas ir Willas Cherry.

Barselonos ekipoje (3/2) 16 taškų surinko Antė Tomičius (9 atk. kam.), 15 – Boštjanas Nachbaras, po 12 – Justinas Doellmanas ir Mario Hezonja.

Kauniečiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 37-30, bet pataikė tik 4 tritaškius iš 18 (22 proc.).

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais vasario dieną svečiuose su Belgrado „Crvena Zvezda Telekom“ (Serbija) ekipa.