Geriausi 2012 metų Vokietijos sportininkai – M. Neuner ir R. Hartingas

Geriausiais 2012 metų Vokietijos sportininkais išrinkti biatlonininkė Magdalena Neuner ir disko metikas Robertas Hartingas.
EPA-ELTA nuotr.

66-ąjį kartą surengtuose rinkimuose dalyvavo 1500 sporto žurnalistų.

Dukart olimpinė čempionė 25-erių metų M. Neuner šiemet pasaulio čempionate pelnė keturis medalius – du aukso ir po vieną sidabro bei bronzos. Biatlonininkės karjerą po praėjusio sezono baigusi vokietė šiemet tapo ir pasaulio taurės varžybų nugalėtoja.

Antrąją vietą rinkimuose užėmė tenisininkė Angelique Kerber, o trečiąją – lengvosios atletikos daugiakovininkė Lilli Schwarzkopf.

Dukart pasaulio čempionas 28-erių metų R. Hartingas šiemet tapo olimpiniu ir Europos čempionu.

Antrąją vietą užėmė pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionas Sebastianas Vettelis, o trečias liko gimnastas Marcelis Nguyenas.

Geriausia komanda išrinkta olimpinė čempionė Vokietijos irklavimo aštuonvietė įgula.