„Neptūnas“ po dramatiškos kovos pralaimėjo Stambulo ekipai

Europos vyrų krepšinio taurės („EuroCup“) turnyro antrojo etapo ketvirtojo turo rungtynėse M grupėje trečiadienį Lietuvos vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ svečiuose 78:80 (30:15, 20:22, 13:22, 15:21) pralaimėjo Stambulo „Besiktas Integral Forex“ (Turkija) ekipai ir patyrė trečiąją nesėkmę.
D. Gailius, AFP/Scanpix nuotr.

Klaipėdiečiai sėkmingai pradėjo rungtynes ir po pirmųjų 10 žaidimo minučių pirmavo net 15 taškų skirtumu (30:15). Aukštą pataikymo procentą išlaikęs „Neptūnas“ po antrojo kėlinio vis dar pirmavo 13 taškų – 50:37. Trečiajame kėlinuke šeimininkai sumažino atsilikimą iki 4 taškų, o iki rungtynių pabaigos likus žaisti mažiau nei minutę išsiveržė į priekį – 77:76. „Neptūno“ legionierius Mustafa Shakuras dviem baudų metimais grąžino svečiams minimalų pranašumą, bet taiklus Chriso Loftono tritaškis lėmė „Besiktas Integral Forex“ pergalę.

„Neptūnui“ 14 taškų pelnė Donatas Zavackas, 13 – M. Šakuras, 11 – Keithas Bensonas, 10 – Simas Galdikas, po 8 – Mindaugas Girdžiūnas ir Arnas Butkevičius, po 7 – Martynas Mažeika bei Deividas Gailius.

Antrąją pergalę iškovojusioje „Besiktas Integral Forex“ komandoje 18 taškų surinko Jajuanas Johnsonas, 17 – Ryanas Broekhoffas, 15 – K. Loftonas, 11 – Scottas Reynoldsas.

Klaipėdiečiai pataikė 9 tritaškius iš 20 (45 proc.) ir 20 dvitaškių iš 37 (54 proc.).

Prieš savaitę Klaipėdoje „Neptūnas“ Stambulo klubui pralaimėjo 62:69.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais vasario 4 dieną svečiuose su Paryžiaus „Paris-Levallois“ (Prancūzija) ekipai.