A. Palšytė pagerino rekordą, R. Stanys įvykdė Europos čempionato normatyvą

Antradienį Vokietijoje vykusiose lengvosios atletikos varžybose „Springer-Meeting“ lietuvė Airinė Palšytė peršoko kartelę, iškeltą į 1 m 98 cm aukštį, ir vienu centimetru pagerino sau pačiai priklausiusį Lietuvos uždarų patalpų rekordą.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Šis rezultatas taip pat yra absoliutaus Lietuvos moterų šuolio į aukštį rekordo pakartojimas.

Varžybose Vokietijoje A. Palšytė užėmė antrąją vietą. Ją aplenkė tik geriausią sezono rezultatą pasaulyje pasiekusi lenkė Kamila Licwinko (2 m).

Trečioji vieta atiteko dukart Europos čempionei ispanei Ruth Beitia (1 m 96 cm).

R. Stanys įvykdė Europos čempionato normatyvą

Antradienį Čekijoje vykusiose lengvosios atletikos varžybose „Czech High Jump Grand Prix“ Lietuvos šuolininkas į aukštį Raivydas Stanys pagerino asmeninį rekordą ir įvykdė Europos uždarų patalpų čempionato normatyvą.

Lietuvis sugebėjo įveikti 2 m 26 cm aukštį ir 1 cm pagerino savo geriausią rezultatą uždarose patalpose. Šis rezultatas varžybose Čekijoje leido Lietuvos lengvaatlečiui užimti trečiąją vietą.

R. Stanys 2 m 10 cm aukštį įveikė pirmuoju bandymu, 2 m 15 cm ir 2 m 18 cm – antraisiais mėginimais, 2 m 24 cm ir 2 m 26 cm – pirmaisiais. Visi trys bandymai peršokti 2 m 28 cm baigėsi nesėkme.

Nugalėtoju tapo slovakas Matušas Bubenikas (2 m 30 cm). Antrąją vietą užėmė čekas Jaroslavas Baba (2 m 30 cm).