Lietuvos biatlonininkės estafetėje Italijoje – devynioliktos

Šeštojo pasaulio biatlono taurės (BMW IBU World Cup) varžybų etapas sekmadienį Italijoje baigėsi moterų estafetės (4 po 6 km) rungtimi, kurioje Lietuvos biatlonininkių kvartetas, aplenkęs korėjietes, tenkinosi devynioliktąja pozicija.

Natalijai Kočerginai, Marijai Kaznačenko, Gaudvilei Nalivaikaitei ir Natalijai Paulauskaitei prireikė 20 papildomų šovinių ir teko įveikti 8 baudos ratus, o paskutiniajame estafetės etape Lietuvos biatlonininkes lyderės aplenkė ratu.

Trečiajame estafetės etape, kuomet dar buvo fiksuojamas laikas, lietuves nuo lyderių skyrė 10 minučių 05,8 sekundės.

Estafetę laimėjo vokietės Franziska Hildebrand, Franziska Preuss, Luise Kummer ir Laura Dahlmeier, kurios panaudojo 10 papildomų šovinių, įveikė 2 baudos ratus, o distancijoje sugaišo 1 valandą 18 minučių bei 47,7 sekundės.

Antroji vieta atiteko Čekijos biatlonininkėms, o trečia finišavo Ukrainos rinktinė:

1. Vokietija 1 val. 18 min. 47,7 sek. (2 baudos ratai + 10 papildomų šovinių)